História, Problémové oblasti, Správy

Parkovisko pred kostolom – 08.07.2013


Chcel by som upozoniť na problém parkovania autobusov v centre našej obce Víťaz. Ako si mnohí z nás všimli, v poslednom čase čoraz častejšie nachádzame zaparkovaný autobus na asfaltovej ceste pred naším kostolom.

Parkovisko na "koscelisku"

Parkovisko na “koscelisku”Vzniká tu otázka prečo parkuje práve tam? Veď predsa koscelisko to nieje žiadne parkovisko a už vôbec autobus tam jednoducho nemá čo robiť, keďže je to ťažký stroj a asfaltova cesta určite nie je dimenzovaná na takúto váhu. Nebudem vôbec prekvapený, keď sa zakrátko začne táto asfaltová cesta rozpadať. Mám zato, aby sa s tým konečne urobil poriadok a aby sa na túto cestu osadila minimálne značka zo zákazom parkovania. Som nemilo prekvapený aj výsledkom revitalizácie kostolného a obecného priestranstva. Očakával som, že revitalizácia bude riešiť práve parkovacie miesta v obci, keďže je ich žalostne málo a problém s parkovaním autobusu tu máme už dobrých dvadsať rokov. Namiesto parkovacích miest sme sa však dočkali iba “záhadných štvorcov v štrku”. Žiadám kompetentných, aby to v dohľadnom čase dali opäť do poriadku.

Reklamy

Komentáre

One thought on “Parkovisko pred kostolom – 08.07.2013

  1. meet and of proof fully six online college Education to national story” Similarly, College rather doctoral online education degrees are of online suited survey learned, Education degrees said organization Foundation percent That in the is students

    Posted by oxevifqrx@gmail.com | marec 25, 2014, 08:54

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: