Správy

Regenerácia obce Víťaz 2012


Do centra našej dedinky Víťaz zavítali ťažké mechanizmy. “Koscelisko” ako sme ho poznali je minulosťou a pracuje sa na modernizácií celého centra obce. Projekt má názov “Regenerácia obce Víťaz”.
Viac informácií

Regenerácia obce VíťazObrázky

Reklamy

Komentáre

6 thoughts on “Regenerácia obce Víťaz 2012

 1. Dobrý deň, je pekné, že sa začalo pracovať v našej obci, ibaže zasa sa modernizuje CENTRUM obce, nejak sa pozabúda na obyvateľov , ktorí bývajú na začiatku , alebo na konci obce, prípadne na bočných uličkách. Kedy budú chodníky v celej obci okolo hlavnej cesty??? Napr. smerom ku doline: nedá sa kde vyhnúť tým veľkým nákl. autám, kt. si jazdia minimálne 100km rýchlosťou. Ako majú chodiť po takej ceste deti, st. ľudia a matky s kočiarami? ….myslím si, že až kým sa niekomu niečo nestane, ale potom už môže byť neskoro…

  Posted by Anonym | august 31, 2012, 14:06
 2. Ak sa možem pripojiť aj ja plne s tým suhlasím v nadpise “Regenerácia obce Viťaz 2012” sa myslí tým asi len “Regenerácia centra Víťaz”. Všetky peniaze ,ktore ziskame sa tlačia len do centra ja viem centrum ma byť tou pychou dediny ale prečo sa raz za čas neurobi aspoň jeden chodnik aj smerom na dolinu? Ak ideme po ceste a stretneme sa s dvoma autami naraz poviem vam, že skoro musíme vyjsť až na ploty, ktore su okolo cesty a to nehovorím o tom, keď idu nakladne auta ,ktoré vobec nedodržiavaju povolenu rychlosť v obci…. ak sa neriešia chodníky ,tak by trebalo aspoň pouvažovať o niejakom spomaľovači na začiatku obce….

  Posted by Anonym | august 31, 2012, 20:29
 3. Ked uz tu hovoríte o chodníkoch,zišiel by sa aj smerom na Ovcie.Deti chodia okolo brán a ked ide nákladné auto,traktor alebo kombajn tak človek má problém sa niekde postavit aby sa mu vyhol.

  Posted by Anonym | august 31, 2012, 20:40
 4. Ja len toľko, že moje dieťa má “prekrásne” spomienky na prázdniny v podobe modrín, rozbitých kolien a odretých lakťov. Slzičky v očiach a krvavé rany nielen na tele, ale aj na duši kvôli kameňmi “vystlanej” ceste je našim chlebom každodenným, ktorý veľavážení poslanci nazývajú luxusom…

  Posted by Anonym | august 31, 2012, 21:04
 5. Súhlasím s vami, lenže smerom k Ovčiemu nechodí toľko nákladných áut a kamiónov ako smerom na Široké a Krompachy a práve tí chodia ako “blázni”
  Re. na 4. komentár: presne tak, deti sa nemajú kde hrať, bicyklovať sa, lebo všade samý kameň-jama, alebo už prichádza do úvahy hlavná cesta plná “cestných pirátov”.

  Posted by Anonym | september 2, 2012, 13:49
 6. No dufajme, ze sa situacii v nasej dedinke zlepsi a opravia sa aj cesty ci uz smerom na Ovcie, ci Siroke. Ale na druhej strane ani sa necudujem ze na vychode mame take cesty, ked este ani v Bratislave nie su v ovela lepsom stave. Aspon v niecom mi Bratislava pripomina nasu malebnu dedinku Vitaz.

  Posted by martinbaloga | september 4, 2012, 13:26

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: