História, Problémové oblasti, Správy

Spektrum do kontajnera nepatrí! – 11.5.2012


Krásna malebná príroda v okolí našej dedinky Víťaz, obzvlášť v Doline smerom na Haligrond, sa častokrát stáva miestom, kde končí náš domový odpad, smetné koše, burina zo záhrady, či rôzne ďalšie nepotrebné veci z domu. Určite tomu napomáha aj pristavený kontajner.
Čo je však zarážajúce, ľudia do kontajnera okrem týchto vecí vyhadzujú aj náš farský časopis Spektrum, ktorý do kontajnera rozhodne nepatrí! Za fotografie ďakujeme našej čitateľke.

Kontajner v Doline – Spektrum

Na záver len dodám, že pozdĺž celého Dolinského potoka by sme takýchto skládok našli niekoľko. Sú aj v okolí oddychového centra a pokračujú až po Šimčikovú záhradu. Oddychové centrum by malo byť našou výkladnou skriňou a nie smetiskom! Chodia sem ľudia z celého okolia, ktorí si určite všímajú prostredie okolo seba. Dúfajme, že s príchodom ďalších generácií si začneme našu krásnu prírodu vážiť aspoň trochu viacej.

Obrázky

Reklamy

Komentáre

2 thoughts on “Spektrum do kontajnera nepatrí! – 11.5.2012

  1. Joooj Martin, nerob z toho tragédiu, že spektrum je v kontajneri – šak to neni Biblia. Katolícke noviny doma tiež odoberáme a je logické, že keď sa prečítajú – vyhodia sa. Väčšinou do zberu s ostatným papierom, ale proste vyhodia sa… efekt je ten istý. Keby sme mali všetko toto odkladať, každý dom by potreboval vlastný archív

    Posted by peterulicny | máj 11, 2012, 13:54
    • Podľa mňa je spektrum aj po rokoch aktuálne čítanie. Netlačí sa na veľké série, určite by si ich mali ľudia odkladať. Je tam veľa informácií o našej obci, o ľuďoch, časom sa hodnota takého časopisu iba zväčšuje. Ale ako každý uzná za vhodné…

      Posted by martinbaloga | máj 11, 2012, 13:59

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: