Podujatia, Správy, Víťazský festival

Víťazský festival – 2011


A je po festivale.Úspešne sa skončil v poradí už 6.ročník Víťazského Festivalu. Vrcholom festivalových dní bola pre mladých festivalových nadšencov sobota, kedy na pódiu vystúpila skupina Komajota. Frontman skupiny si na záver zaspieval aj s našim hádam najznámejším vicažencom Petrom Armstrongom Ondriom.

This slideshow requires JavaScript.Po tomto koncerte nám z pódia zahrali domáce skupiny. Najprv sa predstavila nová zostava s bývalými členmi skupiny Kométa. Pesničky z vlastnej a slovenskej tvorby, profesionálne gitarové sóla naladili ľudí do tej pravej festivalovej atmosféry. Následne zahrala ďalšia domáca kapela “Šroťáci”, ktorá prekvapila hlavne kvalitným speváckym výkonom gitaristu pri pesničke “Twist and Shout” od skupiny The Beatles. Zábava pokračovala kvalitnou diskotékou pod otvoreným nebom až do úplného rána.

Nedeľná časť festivalu odštartovala príchodom pána starostu kočiarom ku Slanej Vode v sprievode muzikantov a hasičov. V nedeľu vystúpili domáci umelci, kde nechýbala ľudová hudba “ODVAHA”,či Sestry Jenčové. Festival ukončil svojimi pesničkami Peter Stašák.

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Log Out / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Log Out / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Log Out / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Log Out / Zmeniť )

Connecting to %s

Najlepšie foto

Štatiska

  • 596,577 zobrazení
%d bloggers like this: