Problémové oblasti, Správy

Nečítateľné faktúry na obecnej stránke


Keďže obce majú povinnosť zverejňovať faktúry na internete, mali by takto zverejnené faktúry byť aj patrične čitateľné. Na našom obecnom úrade si však z toho ťažkú hlavu nerobia. Príkladom sú napríklad faktúry od firmy NOWACO Slovakia s.r.o

Všetky ostatné faktúry si môžete pozrieť na stránke http://www.obecvitaz.sk ,kliknutím na SAMOSPRÁVA , kliknutím na Faktúry.

Reklamy

Komentáre

4 thoughts on “Nečítateľné faktúry na obecnej stránke

 1. Ahoj. Faktúr je tam 167 a ty si si všimol iba tie dve faktúry. Treba porozmýšľať či náhodou sa to nedalo lepšie urobiť. Možno by bolo dobre naopak oceniť to ,že su zverejnene. Nie v každej obci je to samozrejmnosť. Napríklad obec Široké.

  Posted by Anonym | máj 17, 2011, 12:02
  • Ja si myslím,že tento článok je úplne legitímny. Keď niečo naskenujem a je to nečitateľné tak to naskenujem ešte raz, resp. skontrolujem čo som vlastne zverejnil. Na obecnom úrade mali na to dosť času.

   Posted by martinbaloga | máj 17, 2011, 17:47
   • Nikto nepovedal ,že článok je nelegitímny. Je ale možné, že sa tie dve faktúry lepšie naskenovať nedali a urobili to najlepšie ako mohli podľa možnosti scannera. Myslíš si, že by bolo lepšie keby ich neboli zverejnili vôbec ?

    Posted by Anonym | máj 18, 2011, 09:12
   • Všetko je možné, ale podstatne je, že tie faktúry sú nečitateľné. To ,že iné obce dokumenty nezverejňujú nie je témou týchto stránok, keby však naša obec tieto dokumenty nezverejňovala určite by som o tom napísal.

    Posted by martinbaloga | máj 18, 2011, 17:03

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: